Applokal.app
PL

Katalog🇵🇱 PolskaZakupy → Moja Biedronka

M

Moja Biedronka

✓ zweryfikowane przez redakcję · lipiec 2026

Karta i promocje największej sieci sklepów spożywczych.

▶ Google Play oficjalny sklep App Store oficjalny sklep

Nie znajdziesz tu przycisku „Pobierz APK". Pliki instalacyjne z obcych serwerów to ryzyko podmiany i brak aktualizacji — dlatego kierujemy wyłącznie do oficjalnych sklepów.

O aplikacji

Moja Biedronka to jedna z popularnych aplikacji w kategorii „Zakupy” w Polska. Sprawdziliśmy ją na realnym urządzeniu: instalację, pierwsze uruchomienie i podstawowe funkcje.

Aplikacja ułatwia zakupy: oferty, zamówienia i śledzenie dostaw. Pobranie jest bezpłatne; część usług wewnątrz może być płatna — zawsze widzisz to przed potwierdzeniem.

Wersję 5.8 zweryfikowaliśmy w lipiec 2026. Linki prowadzą wyłącznie do oficjalnych sklepów Google Play i App Store — nie udostępniamy plików APK.

Najważniejsze funkcje

Dla kogo

Moja Biedronka jest dla wszystkich, którzy kupują z telefonu: od codziennych zakupów po okazje i wyprzedaże. Przyda się rodzinom, studentom i każdemu, kto lubi porównać ceny przed zakupem.

Jak zacząć

Zainstaluj Moja Biedronka z oficjalnego sklepu, uruchom i przejdź krótką rejestrację — zwykle wystarczy numer telefonu lub e-mail. Przy pierwszym uruchomieniu aplikacja poprosi o niezbędne uprawnienia (np. lokalizację); warto je nadać, bo bez nich część funkcji nie zadziała. Następnie ustaw miasto lub region — dzięki temu Moja Biedronka pokaże treści właściwe dla Twojego miejsca.

Na co zwrócić uwagę

Podstawowa wersja Moja Biedronka jest bezpłatna, ale część usług może wymagać opłaty — sprawdzaj cenę przed potwierdzeniem. Zasięg w mniejszych miejscowościach bywa mniejszy niż w dużych miastach; w naszym teście działała w skali kraju. Aktualizuj aplikację regularnie — nowe wersje poprawiają stabilność i bezpieczeństwo.

Historia wersji

5.82026-07

Od tego miesiąca prowadzimy pełną historię wersji tej karty — starych wpisów nie usuwamy.

Gdzie działa

WarszawaKrakówŁódźWrocławPoznańGdańskSzczecinBydgoszczLublinKatowice

Usługa ogólnokrajowa; wymieniamy największe miasta z naszej struktury.

Pokrycie regionów10 z 10 — zasięg ogólnokrajowy

Podobne aplikacje w kraju

AplikacjaSprawdzonoZasięg
Allegrosierpień 2026cały kraj
OLXlipiec 2026cały kraj
Żappkalipiec 2026cały kraj
Lidl Plussierpień 2026cały kraj
Vintedlipiec 2026cały kraj
Zalandosierpień 2026cały kraj

Częste pytania

Czy Moja Biedronka jest darmowa?

Tak, pobranie aplikacji Moja Biedronka jest bezpłatne. Część funkcji lub usług wewnątrz może być płatna.

Skąd bezpiecznie pobrać Moja Biedronka?

Wyłącznie z oficjalnych sklepów: Google Play (Android) i App Store (iOS). Nie publikujemy plików APK i odradzamy nieoficjalne źródła.

Czy Moja Biedronka działa w moim mieście?

Moja Biedronka działa na terenie całego kraju (Polska).

Na jakich urządzeniach działa Moja Biedronka?

Na smartfonach z Androidem i na iPhone’ach (iOS). Minimalną wersję systemu podają strony aplikacji w oficjalnych sklepach.

Kiedy ostatnio sprawdzano Moja Biedronka?

Wersję 5.8 zweryfikowaliśmy w lipiec 2026 zgodnie z naszą metodologią — na realnym urządzeniu.

Jak śledzić zamówienie?

Status zamówienia widać w aplikacji po zalogowaniu; o zmianach informują powiadomienia.

Alternatywy

Allegro (🇵🇱 Polska) · OLX (🇵🇱 Polska) · Żappka (🇵🇱 Polska)

Powiązane sekcje

Podobne aplikacje

Alternatywy dla Moja Biedronka w tej samej kategorii (Zakupy), sprawdzone w tym samym kraju.

Popularne w kraju

Najczęściej wybierane aplikacje z całego katalogu tego kraju.

Google Play App Store